UA EN

ВИСТАВКА ОДНОЇ КАРТИНИ

Виставка Богдани Федорович (Вінниця-Львів) у львіському під`їзді Сергія Якуніна. Проект МіТЄЦ «Неформальний простір».

Виставка відбулася 16 грудня і тривала три години.

 

Проект «Неформальний простір» ініціює спонтанні виставки та пропонує медіа-підтримку художникам та кураторам у освоєнні незалежних некомерційних майданчиків.

Довідка:

НЕФОРМАЛЬНИЙ ПРОСТІР: вересень, 2016 -«ВИСТАВКА 1/8» студенток НАОМА в недобудованому приіщенні Small Talk & Coffee (Київ); грудень, 2016 — ленд-арт проект Сергія Якуніна ЛЮФТПАУЗА: В ОЧІКУВАННІ СНІГУ на присадибній ділянці львівського дому; січень, 2017 — «Стихія вулиць» — виставка Ірини Озаринської в недобудованому приіщенні Small Talk & Coffee (Київ); квітень, 2017 — виставка Галини Хорунжої в під’їзді (Львів), «Безпечне місце» — виставка Ганни Кахіані в Гідропарку (Київ). Червень 2017 — ленд-арт проект Сергія Якуніна «Пунктир» в ізраїльській резиденції Ігоря Брауна (Аріель) та Людмили Волошаненко (Аріель). Листопад, 2017 г. «Виставка для Андрія» в селі Буківцьово (резиденція сім’ї Манов).

 

МІТЄЦ предоставляет авторам текстов и героям сюжетов свободную площадку для высказываний, но оставляет за собой право не разделять их взгляды.