UA EN

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБІТ ВІНСЕНТА БЬЮФІЛСА


Вінсент Бьюфілс (Франція) в рамках проекту «Грані». Мистецьке об`єднання «ЧервонеЧорне» (Канів). За підтримки «Українського культурного фонду».

Текст організаторів: 

Мета проєкту «Грані» – вивчення традицій та спадщини української та світової скульптури через діалог художників різної національності. Кожен із учасників має певну свободу вибору манери виконання і сам обирає тему, яка захоплює автора в даний конкретній відрізок часу. Граніт, що пропонується у якості природного матеріалу, ставить разом і певні межі для реалізації, потребує фізичного та інтелектуального зусилля.

Візитівкою «Граней» є руйнування усіх можливих стереотипів та бар’єрів через комунікацію із західними та східними країнами. Обмін історичною та культурною спадщиною, що донедавна був явищем значно обмеженим, покликаний стерти будь-які існуючі грані. Немов майстер при створенні скульптури поступово сточує камінь, змінюючи грані матеріалу.

 

МІТЄЦ предоставляет авторам текстов и героям сюжетов свободную площадку для высказываний, но оставляет за собой право не разделять их взгляды.