UA EN

PENETRATION


Сегодня, 19 октября в 19.00 в галерее  Artsvit (Днепр) открывается фото-проект  Никиты Шаленного (Днепр). Материал записан во время монтажа выставки.

Текст галереи:

Попереджуємо — експоновані роботи містять оголену натуру та сцени насилля, тож вхід на виставку особам, що не досягли 18 років, дозволено виключно у супроводі батьків/опікунів.

Фотопроект PENETRATION Микити Шаленного — це спроба художника проникнути до найбільш потаємних місць людських взаємин і дослідити стереотипи та архетипи, що продовжують там існувати. На рівні колективного несвідомого суспільство продовжує замовчувати та ховати під одягом все, що стосується домінування, взаємних утисків та пресингу у стосунках, намагаючись ігнорувати їх.

Микита Шаленный народився у 1982 році, в місті Дніпро, де нині живе і працює. Закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. До 2008 року вів архітектурну практику. Художник, графік, автор об’єктів та інсталяцій. В 2011 році отримав Приз глядацьких симпатій, PinchukArtPrize. Робота Сибір визнана Найкращою інсталяцією ArtVilnius 2015. Учасник багатьох групових та персональних виставкових проектів в Україні та за кордном. Його роботи зберігаються в музейних та приватних колекціях Данії, Великобританії, Польщі та України.

Вхід вільний. Деталі www.artsvit.dp.ua
м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4а

МІТЄЦ предоставляет авторам текстов и героям сюжетов свободную площадку для высказываний, но оставляет за собой право не разделять их взгляды.