UA EN

OPEN CALL для митців

 

Open Call для митців!
Незабаром мистецький проект “Gаllery 101” вперше набуде фізичного простору! Ми раді оголосити Open Call для художників. У межах проекту заплановано ряд виставок (індивідуальних та групових), у різних локаціях Львова. Допоки не з’явиться постійне представництво, “стіни” “Gallery 101” будуть змінними, з дуже цікавими колабораціями. Супутньо з експозиціями проходитимуть мистецькі прогулянки, арт-вечірки, artist talk та кураторські екскурсії.Місце першої резиденції “Gallery 101”, де відбудеться пілотна експозиція – це креативний атмосферний простір “Книжковий Лев”, що смачно пахне поліграфією та кавою. Його родзинкою є затишний дворик у самісінькому центрі Львова. Орієнтовний час відкриття експозиції – середина квітня.
Ще дві локації готові прийняти “Gallery 101” у своїх стінах. Ми, поки що, залишимо їх у таємниці. Весна обіцяє бути насиченою!Напиши нам! Ми формуємо базу митців з якими працюватимемо! У нас багато ідей і ми швидко набуваємо необхідної компетенції для їх реалізації.

МІТЄЦ предоставляет авторам текстов и героям сюжетов свободную площадку для высказываний, но оставляет за собой право не разделять их взгляды.