UA EN

Архів Стаса Волязловського в колекцію Гриньових

25 травня о 12.00

Текст організаторів:

Твори, які мати художника, Алла Борисівна Волязловська, передає в колекцію Grynyov Art Foundation. Подія відбудеться до 16 години в офісі фонду на вулиці Лютеранській, 10А.

Стас Волязловський (1971-2018) — український художник, перформер, графік, автор об’єктів із текстилю та відеороликів. Народився 14 жовтня 1971 року у Херсоні. Закінчив художню школу і курси художників оформлювачів. Брав участь у роботі об’єднань Р.Е.П. і клубу «Тотем». Переможець премії Малевича (2011). Стас Волязловський працював у стилі, який сам визначив як «шансон-арт».

Grynyov Art Foundation — фонд, заснований на базі колекції Тетяни і Бориса Гриньових. Подружжя Гриньових почало формувати колекцію у 1994 році; зараз зібрання налічує більше 3000 одиниць живопису, графіки, фотографії, скульптури, ленд-арту.

Мати Волязловського передає колекціонерам:
— Дві гітари Стаса,
— Текстильні роботи (два простирадла, сукню, фартух, труси),
— Малюнки та чернетки Стаса.

Усе це можна буде побачити на одноденній виставці. Також буде продемонстрована підбірка з відеоарту Волязловського та кліпів групи “Рапани”, вокалістом якої він був. На події будуть присутні Алла Волязловська, Тетяна і Борис Гриньови, арт-критики.

Довідки за телефоном +380679186736, Катерина.

Кількість місць обмежена. Обов`язкова реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/178mr2gU9QD3mwgcoQjCgomPTmr878-BjDruygHcA13s/edit

МІТЄЦ предоставляет авторам текстов и героям сюжетов свободную площадку для высказываний, но оставляет за собой право не разделять их взгляды.